Iceland
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Iceland

Un forum RPG.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heya..Morti va saluta!

In jos 
+5
Sohma Hatsuharu
Ken
Edward Elric
Amy Lee
Sora Naegino
9 participanți
AutorMesaj
Sora Naegino
*
*
Sora Naegino


Numarul mesajelor : 10

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 10:58 pm

Salut tuturor!Ma numesc Simona,am 12 ani si sunt dinCraiova!Imi plac majoritatea animeurilor[,Kaleido Star preferatul meu ,Kiddy Grade,Chobit,Sos Brigadge,FMA si FMP,Paradise Kiss,Bleach,Naruto,Fratii Nerima Daikon,Slayers,Inuyasha,Povesti cu fantome.etc..]. Ascult cam orice fel de muzica inafara de populara si manele,desi..sa recunosc hip hopul imi place cel mai muly.Nu am o formatie preferata sau o cantareata /cataret.Vizionez animeurile de la 9 ani si primul vazut a fost Slayers si Kaleido Stage,iar mai apoi mi-am dat seama ca un desen animat din japonia ia numele de ANIME.Imi place sa pictez,sa scriu poezioare,ficuri,etc..Imi place sa mananc ce-mi da mama ,inafara de ciorbe. geek Culoarea mea preferata e verde,animale..imi plac mult lupii,cainii si leii.Imi doresc ca itnr-o zi sa devin egitolog pt k ma pasioneaza foarte,foarte mult egiptul!
Cam atata despre mine nu vrea sa ma mai lungesc cu vorba .Daca aveti intrebari nu va sfiiti.Sayonara!!
Sus In jos
Amy Lee
*****************
*****************
Amy Lee


Numarul mesajelor : 1094

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 11:01 pm

wellcome morti
happy posting si...have fun...
intrebari nu am..te-am mai vazut si pe alte forumuri btfhy
Sus In jos
Edward Elric
*****************
*****************
Edward Elric


Numarul mesajelor : 3413
Varsta : 29
Localizare : cluj

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 11:03 pm

salut happy posting and bine ai venit
Sus In jos
http://animeforever.forumgratuit.ro
Ken
Admin
Admin
Ken


Numarul mesajelor : 404

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 11:08 pm

Ohayo! muo,rfth Bine ai venit pe forum!Sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni noi! rfghbf Etto happy posting!^______^ rhytf
Sus In jos
https://iceland.forumgratuit.ro
Sohma Hatsuharu
*****************
*****************
Sohma Hatsuharu


Numarul mesajelor : 844

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeVin Sept 26, 2008 11:13 pm

[eu sunt intarziatu desigur ~~]
waaa...Morti ! nu te-am mai zarit de mult..intrebari nu am..nu o mai pun ca stiu raspunsul so...happy postind...nu iti aduce prietenii 'draguti' ca sperii lumea pe aici
Sus In jos
Sora Naegino
*
*
Sora Naegino


Numarul mesajelor : 10

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 12:56 am

Oh..merci de intampinare...Shoma,de data asta o sa incerc sa nu sperii lumea de pe forum tfjyj
Sus In jos
Sohma Hatsuharu
*****************
*****************
Sohma Hatsuharu


Numarul mesajelor : 844

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 12:58 am

deeeh...morti...nu scapi nici tu de farsorul de mine..Kyo ^^
Sus In jos
Sora Naegino
*
*
Sora Naegino


Numarul mesajelor : 10

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 1:08 am

Vai...vai vai...esti cumva frate cu Andy ?(din Ce-i cu andy)k numa ala face farse a..si mai am eu un bou in clase care afce mereu farse...de cele mai multe ori mie.. hn5rth
Sus In jos
Blauen Rosen
*****************
*****************
Blauen Rosen


Numarul mesajelor : 1963
Localizare : CrossLand , Vampire Teritory

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 7:26 am

,,,,Ohh...hey there......scuze de intarziere....mereu intarzii....^^/....btw....happy fun and have posting^^....
Sus In jos
http://anime-rpg.forumhit.ro/forum.htm
Elliot
*******
*******
Elliot


Numarul mesajelor : 315
Varsta : 29

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 6:43 pm

io intarziat
Bine ai venit pe forum!
Have fun and happy posting rfghbf
Sus In jos
Yume-san
****
****
Yume-san


Numarul mesajelor : 196
Varsta : 29

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 10:12 pm

Eh...Im the late one -.- Welcome here Morti(or so ur called) ^^ Im sorry im creepin u out with my english but...>.<

Welcome again and Happy posting^^


P.S.:Tu joci Wonderland Online? rererg
Sus In jos
RedBoy
*
*
RedBoy


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 30

Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitimeMar Sept 30, 2008 9:15 am

Etto!!
Bine ai venit aici la noi pe forum!Sper sa te distrezi la nebunie si iti promit ca alaturi de noi iti poti dezvalui toate bunele si relele si te vom ajuta!

Bine ai venit inca o data si have a nice posting away and have fun!
Sus In jos
http://musiclife.forumup.ro
Continut sponsorizat





Heya..Morti va saluta! Empty
MesajSubiect: Re: Heya..Morti va saluta!   Heya..Morti va saluta! Icon_minitime

Sus In jos
 
Heya..Morti va saluta!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iceland :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: