Iceland
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Iceland

Un forum RPG.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tot ce ai pe suflet!

In jos 
AutorMesaj
RedBoy
*
*
RedBoy


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 30

Tot ce ai pe suflet! Empty
MesajSubiect: Tot ce ai pe suflet!   Tot ce ai pe suflet! Icon_minitimeSam Sept 27, 2008 2:44 pm

Buna ziua!!
Vreau sa va zic ceva foarte important!

Acest forum mi-a fost alaturi la bine si la rau...in adevaratul sens al cuvantului!!
Am trecut prin bune si rele...prin diferite probleme si prin diferite distractii....am reusit impreuna sa creem o comunitate pe cinste!!Sunt suparat...cea pe care cu adevarat o iubesc...in realitate...a avut o problema si nu mai putem fi impreuna!Sunt intr-o imensa depresivitate....doresc sa fim impreuna la bine si la greu in continuare!!Rog administratorul sa creeze o sectiune cu un forum sau mai multe...in care fiecare user al acestui superb forum sa isi scrie acolo tot ce are pe suflet iar ceilalti sa-l ajute sa-si revina la normal!!
Tot ce am pe suflet este o simpla dorinta!!

Sa pot fi din nou cu Alexa mea!!Sad(

Eu acum ma voi retrage in muzica mea...si voi astepta sa vad ca administratorii sunt de acord cu aceasta parere!!

Va multumesc si sper sa aveti numai succese in detoate!!
RedBoy
Sus In jos
http://musiclife.forumup.ro
 
Tot ce ai pe suflet!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Povesti de suflet

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Iceland :: Administrare :: Sugestii/Nemultumiri/Intrebari-
Mergi direct la: